Michaela Kuklová (54 let)
herečka

Bulvární status: Patřila k představitelkám půvabných pohádkových princezen. Autor: veš


Michaela Kuklová

Michaela Kuklová Foto: Instagram M. Kuklové

Michaela Kuklová se ukázala s úsměvem i slzou v oku: Princeznu Jasněnku pronásledují úzkosti a výkyvy nálad!

Michaela Kuklová (54) prochází léčbou rakoviny prsu. Podstupuje mimo jiné hormonální léčbu, což se prý projevuje na její psychice.

Půvabná herečka se na Instagramu svěřila s tím, jak ji pronásledují úzkosti. „Nenechte se zmást slzou v očích, je to jen alergie. Ba ne, kecám. Být silná za všech okolností stojí úsilí a pak přijde den, kdy mi taky dojde energie, potřebuju se vybrečet a mám pocit, že všechnu tu tíhu nemůžu unést. To, abyste neměli pocit, že nejsem ani člověk, když se na vás jen směju,“ nechala se slyšet pohádková princezna Jasněnka.

„Předevčírem a včera mi bylo hodně ouvej. Hormonální léčba mi dává zabrat a občas mívám úzkosti. A taky si připadám v tu chvíli na všechno sama, (nejsem), jenže nechci, aby mě tak někdo viděl. To je holt s ženskýma někdy élent. A teď už jako mávnutím proutku jsem zase v normálu a moc se těším na každý další den. Dnes na návštěvu a v pondělí už konečně do pracovního procesu,“ vyhlížela lepší zítřky herečka s tím, že už se moc těší, až změní prostředí.

„Myslím, že ten kolotoč v domácnosti bohatě stačil a nutně potřebuju jiné zážitky, než jen nákupy, vaření, úklid a práci na zahradě. Jo a úkoly do školy. Přemýšlela jsem, jestli se mi to občas stává jen kvůli lékům, nebo přispěla i divnodoba. Protože o splínech, úzkostech slýchám i od zdravých lidí,“ dodala Kuklová, která se nedávno vrátila i ke svému mladšímu příteli. Ten je pro ni velkou oporou. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků