Michaela Gemrotová (37 let)
zpěvačka

Bulvární status: Proslavil ji Fantom opery. Autor: ac


Gemrotová se chystá do Běloruska.

Gemrotová se chystá do Běloruska. Michaela Feuereislová

Vnadnou Gemrotovou čeká cesta na Východ. Bude následovat Lounovou, Noskovou a Deyla

Míša Gemrotová (37) je v plném pracovním nasazení. Hvězdu muzikálu Fantom opery totiž čeká účast v zahraniční soutěži Slovanský bazar ve Vitěbsku. Ten v minulosti mimo jiné absolvovali Míša Nosková, Olga Lounová, David Deyl a v jeho porotě usedla Monika Absolonová.

„Právě finišujeme s přípravami. Vytváříme nové autorské věci pro tuto příležitost, spolupracuji s jedním úžasným skladatelem a aranžérem a já si sama píšu texty, moc se na to těším,” říká operní pěvkyně před soutěží, která je prý druhou největší svého druhu po Eurovizi.

Nebojí se Gemrotová v dnešních nejistých časech vycestovat na Východ? „Budu mít s sebou ochranáře v podobě celého týmu a mých hudebníků, takže se nebojím a naopak se moc těším. Spíš jsem nervózní a pociťuji zodpovědnost, abychom jako Česká republika neudělali ostudu,” řekla nám blond kráska na české premiéře sci-fi snímku Série Divergence: Aliance.

Zmíněného festivalu v Bělorusku se měl letos zúčastnit také Karl Gott, který měl usednout v porotě. S ohledem na Mistrův zdravotní stav bude ale jediným reprezentantem České republiky Míša Gemrotová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků