Michaela Badinková (44 let)
Herečka

Bulvární status: Vyhrála pátou řadu show Tvoje tvář má známý hlas. Autor: ac


Jitka Schneiderová jako Jiří Korn

Jitka Schneiderová jako Jiří Korn Foto: TV Nova

Tohle má být Jirka Korn? Schneiderová prý v Tváři vypadala spíš jako kříženec Holubové s Machálkovou!

Jitka Schneiderová (50) to ve třetím díle Tváře neměla jednoduché. Musela předvést Jirku Korna a zapět piseň Žal se odkládá. Ač se společně s Michaelou Badinkovou (44) podělila za zisk 21 bodů o třetí až čtvrté místo, od diváků schytala pořádnou vlnu kritiky.

Na sociální síti se řada z nich shodla na tom, že maskéři nejspíš měli dovolenou a Jitka se Kornovi vůbec nepodobala. Navíc zkritizovali i její zpěv. „Připomíná mi spíš Evu Holubovou (64) kříženou s Leonou Machálkovou (55) než Korna,“ rozčilovala se jedna z divaček.

„Kterej blbec ji maskoval, ta nevypadá vůbec jak Jirka, vypadala jak deb*l,“ přidala se další. „Toto má být Korn??? Ani zpěvem, ani vzhledem, maskéři dneska spí???“ dodal další nespokojený divák.

Našli se samozřejmě i tací, kterým se Jirka Korn v podání Schneiderové líbil. „Tanec bezva a napodobovat Korna, no nevím, kolik z nás to umí. Koneckonců zazpívat celkem čistě je taky umění,“ našla Jitka aspoň nějaké zastání.

„Tak tohle vykouzlí úsměv každýmu. Strašně roztomilý a věrný vystoupení. I kdyby tenhle díl prohrála, bude pro mě nejlepší,“ dočkala se herečka dokonce pochvaly.

A co si myslíte vy? Povedla se Jitka Schneiderová jako Jirka Korn, nebo ne? Hlasujte v anketě pod článkem? 

Líbí se vám Jitka Schneiderová jako Jiří Korn?

Anna Veškrnová , Super.cz