Michaela Badinková (44 let)
Herečka

Bulvární status: Vyhrála pátou řadu show Tvoje tvář má známý hlas. Autor: ac


Robert Jašków uzavírá osmičku soutěžících nové Tváře.

Robert Jašków uzavírá osmičku soutěžících nové Tváře. Foto: archiv TV Nova

Nejen Révai kývnul na nový kšeft: Dalším soutěžícím Tváře bude záporák z Ordinace

Tohle by do docenta Máry z Ordinace v růžové zahradě nikdo neřekl. Jeho představitel, herec Robert Jašków (53), kývnul na lukrativní nabídku a stal se osmým soutěžícím nové řady Tvoje tvář má známý hlas.

Z nové pracovní příležitosti má radost nejen herec, ale také jeho rodina. „Samozřejmě se nebojím, ale malá nervozita nebo zvýšená hladina adrenalinu tam nepochybně bude. O tom žádná, nikdo není z kamene. Já si to chci hlavně užít, protože když už budu tři měsíce makat fyzicky i psychicky, nechci mít překážku, kterou je strach. Ten tam nemá místo,“ svěřil herec.

Ten se v zákulisí a na jevišti bude potkávat s Jitkou Schneiderovou (50), Michaelou Badinkovou (44), Patrikem Děrgelem (34), Evou Burešovou (29), Vojtou Drahokoupilem (27), vítězkou SuperStar 2018 Terezou Maškovou (26), ale také hercem a tanečníkem Janem Révaiem (49), který velkou výzvu přijal a odešel tak z postu porotce ve StarDance.

Na svou novou roli už se také poctivě připravuje. „Například jsem začal běhat s tím, že si u toho zazpívám, ale zjistil jsem, že to vůbec nejde. Těším se na to napětí, které mě čeká před každým vystoupením,“ prozradil Révai. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků