Michael Jackson (1958–2009)
zpěvák

Vzpomínka Super: Král popu zemřel, jeho hity však znějí dál. Autor: ac


Caitlyn ukázala zničený nos.

Caitlyn ukázala zničený nos. Profimedia.cz

Proměna otce nejúspěšnější modelky v ženu nedopadla dobře: Takhle upravovaný obličej poznamenalo slunce

Jako muž Bruce Jenner zplodil šest dětí včetně topmodelky Kendall Jenner (27). Po šedesátce ale zatoužil po ženské identitě.

Na olympiádě v Montrealu získal Bruce v roce 1976 zlatou medaili jako desetibojař. Slavný sportovec očividně nedostatkem testosteronu netrpěl. Uspěl v atletice i jako otec, ale spokojenost našel až po své transformaci v ženu. Proměna v Caitlyn Jenner (73) si vyžádala spoustu plastických operací, na něž nyní slavná transgender celebrita doplácí.

Nos Caitlyn je totiž velice náchylný k poškození. Upravovaná tkáň je citlivá na UV záření. „Z mého nosu byla odstraněna část, která byla poškozena slunečními paprsky. Vždy používejte ochranné krémy,“ napsala „tetička Kardashianek“ na Instagramu k fotce, na níž odhalila svou vadu na kráse. Caitlyn na ní vypadá podobně jako Michael Jackson (✝50) ve fázi, kdy mu začal odumírat upravovaný nos.

Televizní celebrita poškození nosu nespecifikovala. Vlastní zkušenost chce zúročit jako prevenci stejně jako Hugh Jackman (54), jemuž byl z nosu opakovaně odstraněn bazaliom, který je nejmírnější formou rakoviny kůže. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků