Michael Jackson (1958–2009)
zpěvák

Vzpomínka Super: Král popu zemřel, jeho hity však znějí dál. Autor: ac


Syn a dcera Michaela Jacksona společně podpořili charitu.

Syn a dcera Michaela Jacksona společně podpořili charitu. Profimedia.cz

Michael Jackson by byl pyšný: Dcera a syn popového krále společně zpestřili charitativní akci

Legendární zpěvák Michael Jackson (✝50) po sobě kromě desítek hitů zanechal i tři potomky, kteří se museli vyrovnat s jeho náhlou smrtí. Paris (19) už na společenských akcích není žádnou vzácností. Překvapením byl její bratr Prince Michael I (20).

Dcera ikony populární hudby svého otce následuje v dobročinných aktivitách. Paris v Los Angeles podpořila nadaci své kmotry Elizabeth Taylor, jejímž cílem je boj proti šíření viru HIV. Na charitativní večer dokonce přivedla svého bratra Prince Michaela I, jehož to do společnosti moc netáhne. Sourozenci společné pouto demonstrovali držením se za ruce. Michael Jackson by z nich měl určitě velkou radost.

Paris a Prince Michael I mají ještě mladšího bratra. Patnáctiletý Prince Michael II ale na charitativní akci chyběl. Jacksonova dcera už je v americkém šoubyznysu jako doma. O pozornost se ale tentokrát ráda podědila se svým sourozencem.

Ze tří potomků popového krále má ke slávě nejvíce našlápnuto právě Paris, která to zkouší jako herečka. Letos se mihla v seriálu Star a příští rok ji čeká premiéra filmu Gringo, v němž se objeví s Charlize Theron a Amandou Seyfried. Před pár dny její bratranec Austin Brown na Instagramu zveřejnil píseň Smile, při níž jej Paris doprovázela. Celá Amerika jí teď předpovídá velkou budoucnost, protože po svém zesnulém otci podědila podobný hlas. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků