Michael Foret (36 let)
Zpěvák

Bulvární status: V srpnu 2016 se mu narodila dcera Lia Autor: ls


Michael, Eliška a Lia Foretovi

Michael, Eliška a Lia Foretovi Foto: Monika Urbánková

Ty půjdou do rámečku: Známý český zpěvák ukázal první rodinné fotky s manželkou a novorozenou dcerou

Jak jsme na Super.cz již psali, zpěvák Michael Foret (36) se 24. srpna stal otcem, jeho žena mu porodila dceru Liu. Tu jsme zatím měli možnost vidět pouze v klipu ke zpěvákově nové písni Nejvíc!, kterou složil v noci po narození děvčátka. A nyní světlo světa spatřily i první rodinné snímky. Podívejte se na ně.

Na prvním, barevném, je celá rodina pohromadě, na druhém, černobílém, pak jen Michael s dcerou. Na této fotce je vidět i zpěvákovo nové tetování - jméno Lia a opice -, které vzniklo v den narození holčičky. Proč právě motiv opice?

„Tu jsem k jménu zvolil, protože Lia se podle čínského kalendáře narodila v roce divoké opice. A když jsme zkoumali, kdy byl rok opice naposled, zjistili jsme, že tomu bylo v roce 92, tedy v roce, kdy se narodila Eliška. Prostě jsme s těmi opičkami propojení až až,“ směje se a naráží na výzdobu dětského pokoje, která má zase spojitost s Foretovou charitativní aktivitou ve prospěch společnosti International Animal Rescue, starající se o týraná a obecně ohrožená přísně chráněná zvířata. S manželkou mají jedno z těchto zvířat - právě malého orangutana - adoptované a finančně je podporují.

Tolik k jedné části tetování, a zpět k druhé, ke jménu Lia, respektive k jeho nositelce. Jaká je? „Je strašně hodná. Pláče, jen když něco opravdu potřebuje, nebo když už nejde jinak. A hlavně mě těmi kukadly neskutečně dostává. Jsem její a ví od první minuty, co se na mě podívala, až doteď, kdy na mě čučí třeba hodinu s očima jak žárovky, jak na mě. A to, že si už dělám zbrojní průkaz, snad nemusím ani připomínat. A kulomet mi stačit nebude,“ směje se Michael. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků