Michael Foret (36 let)
Zpěvák

Bulvární status: V srpnu 2016 se mu narodila dcera Lia Autor: ls


Michael Foret se snoubenkou Eliškou

Michael Foret se snoubenkou Eliškou Foto: Lenka Hatašová

Ten má ale kliku: Na českého zpěváka doma čeká půvabná snoubenka, a v divadle mu nevěstu hraje taky krasavice

Zpěvák Michael Foret (36) má štěstí na krásné ženy - obklopují jej v muzikálech i v soukromí. Jeho partnerkou je půvabná brunetka Eliška, se kterou se loni v létě zasnoubil, v nejnovější roli zase hraje v páru s držitelkou Thálie Hanou Holišovou (34). Ta je sice o nějaký ten pátek starší, ale jelikož jí to vzhled dovoluje, v muzikálu Mamma Mia! si zahraje náctiletou Sophii, které Foret bude dělat Skye.

Kromě účinkování v muzikálech Michael také připravuje novou desku, ke které nedávno vypustil dost divoký klip, a také hodně studuje. „Aktuálně mě kromě několika koncertů a festivalů čeká válení se v knížkách. Kvůli zkoušení hlavní role v muzikálu Mamma Mia! mi totiž z diáře zmizí podzim, kdy jsem chtěl školu dokončit. Budu se tedy muset našprtat na zkoušky a odevzdat bakalářku už teď v září,“ řekl Super.cz.

Když se zrovna neučí, vyvětrat hlavu si zajde do lesa na Moravě, odkud pochází, v Praze pak třeba na kolo. „Cyklistiku mám moc rád a hrozně by se mi v Praze líbilo ‚šérování‘ kol, jak to chodí v jiných městech jako třeba Londýn nebo Vídeň,“ uvedl zpěvák, který projekt dokonce aktivně podporuje na sociální síti, kde sbírá palce. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků