Micaela Schaefer (39 let)
odhalovačka

Bulvární status: Před Braniborskou bránou pravidelně odhalovala svá ňadra. Autor: ac


Micaela Schaefer

Micaela Schaefer Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Silikonový postrach Berlína opět provokuje: Německá sexbomba tentokrát bez podprsenky napodobila královnu Kleopatru

Německá modelka Micaela Schaefer (39) je známá zejména tím, že svlékáním aktivně podporuje německé sportovce, zejména fotbalisty, a tím je motivuje k větším výkonům.

Proslulé jsou zejména její obnažovací akce před Braniborskou bránou v Berlíně, kde naposledy nahoře bez, s pivem a klobásou v ruce propagovala pivní festival Oktoberfest.

Micaela má však samozřejmě i jiné pracovní nabídky. Naposledy se společně s urostlými chlapíky stala tváří jedné značky pánského spodního prádla. Kráska se stylizovala do egyptské královny Kleopatry a na odiv mimo jiné vystavila své pověstné silikonové vnady.

Ty zakrývala maximálně pánskými boxerkami, ale po většinu času je nechala zcela odkryté. Micaela Schaefer je v Německu nesmírně populární. Vyzývavá silikonka se objevila například v pořadu America´s Next Top Model nebo v reality show Big Brother. Prsatá Němka se dále honosí titulem Miss Ostdeutschland a na svém kontě má i vítězství v anketě pánského časopisu Miss Maxim a lechtivé fotky pro pánský časopis Playboy. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků