Micaela Schaefer (39 let)
odhalovačka

Bulvární status: Před Braniborskou bránou pravidelně odhalovala svá ňadra. Autor: ac


Micaela jako erotický doprovodný program Berlinale

Micaela jako erotický doprovodný program Berlinale Profimedia.cz

Ještě pořád ji nezatkli za výtržnosti? Známá odhalovačka na ulici vystavovala ňadra, klín zahalila jen plyšovým medvídkem

Chronická exhibicionistka Micaela Schaefer (39) využila probíhající filmový festival v Berlíně k prezentaci svých ňader. Návštěvníci německé metropole se tak kromě místních pamětihodností dočkali i ženské nahoty.

Berlínští strážci pořádku jsou nejspíš velmi tolerantní, jinak by Micaela už dávno skončila na policejní stanici, kde by v lepším případě vyvázla jen s pokutou. Němci sice měli k erotice vždy blízký vztah, ale odhalování na veřejnosti zde stále nepatří ke všedním činnostem.

Micaela si ovšem vyhláškami hlavu neláme a opakovaně turistům vystavuje svá ňadra v minimalistických alegorických kostýmech, které většinou skrývají jen její rozkrok. Proslulá odhalovačka se tentokrát ze svého stálého stanoviště u Braniborské brány přesunula do dějiště Berlinale, kde jí společnost dělali dva medvědi, kteří figurují ve znaku města i logu festivalu. Micaela si jimi nechala osahávat ňadra a medvědímu stylu přizpůsobila i svůj nejnovější outfit sestávající se z plyšáka upevněného nitkami v jejím klíně. 

Adam Chromý , Super.cz