Meryl Streep (72 let)
herečka

Bulvární status: Jedna z nejzářivějších hollywoodských hvězd a rekordmanka v počtu oscarových nominací. Autor: ac


Misty byla naposledy viděna 6. října.

Misty byla naposledy viděna 6. října. Profimedia.cz

Herecká kolegyně Julie Roberts a Meryl Streep je týden nezvěstná: Rodina se obává toho nejhoršího…

Zatímco v kinech po celém světě boduje film Zmizelá, v USA se skutečně odehrává příběh nezvěstné ženy s hollywoodskou hvězdou v hlavní roli. Tentokrát ovšem neexistuje scénář, který by předznamenal závěr dramatické zápletky.

Dvaatřicetiletá herečka Misty Upham byla naposledy spatřena 6. října, a poté přerušila kontakt se svými nejbližšími. Rodina si její jednání nedokáže vysvětlit, protože se podobně nikdy nezachovala. Po jejím zmizení se okamžitě začalo spekulovat o sklonech k sebevraždě, jimž mají nasvědčovat hereččiny finanční problémy a deprese ze stěhování z Los Angeles do Washingtonu, kde byla naposledy viděna.

„Misty odešla jen v oblečení, které měla na sobě. Všechny její osobní věci zůstaly doma. Děsí nás představa, že bychom se s ní už nikdy nesetkali,“ řekl zdrcený hereččin otec Charles Upham v prohlášení, kde veřejnost požádal o jakoukoliv stopu, která by vedla k nalezení jeho dcery.

Misty Upham se na filmovém plátně objevila s největšími hollywoodskými hvězdami. Ve filmu Blízko od sebe hrála pečovatelku umírající ženy v podání Meryl Streep (72), která byla za svůj herecký výkon stejně jako Julia Roberts (54) letos nominovaná na Oscara. Společně s Melissou Leo si Misty zahrála v oceňovaném dramatu Zamrzla řeka a objevila se také v Tarantinově filmu Nespoutaný Django. 

Adam Chromý , Super.cz


Profilový článek