Meghan vévodkyně ze Sussexu (40 let)
herečka

Bulvární status: S princem Harrym má dvě děti. Autor: kj


Svatba Harryho a Meghan na hradě Windsor. Oddával je Justin Welby, arcibiskup z Canterbury.

Svatba Harryho a Meghan na hradě Windsor. Oddával je Justin Welby, arcibiskup z Canterbury. Profimedia.cz

Konec spekulací! Arcibiskup z Canterbury řekl, kdy skutečně oddal Harryho a Meghan a co se stalo na zahradě jejich domu

Slova vévodkyně Meghan (40) o tom, že se s Harrym (37) vzali tři dny před pompézní svatbou na hradě Windsor, vzbudila pozdvižení a otázku, zda byla akce za odhadem 46 milionů dolarů jen divadýlkem pro veřejnost a pár byl v té chvíli už legálně oddaný. Spekulace nyní utnul muž nejzasvěcenější, arcibiskup z Canterbury Justin Welby.

Jak to bylo s tajnou svatbou Harryho a Meghan? Vévodkyně je evidentně zmatená, říká úředník

Ten slova Meghan z ostře sledovaného rozhovoru s Oprah Winfrey, kde vévodkyně informaci o svatbě uvedla, vyvrátil. „Legální svatba byla v sobotu (19. května 2018). Podepsal jsem svatební certifikát, což je právoplatný dokument. A spáchal bych vážný kriminální čin, kdybych ho podepsal s vědomím, že není pravý,“ řekl italskému tisku.

Dodal však, že s vévodou a vévodkyní měl před sňatkem několik osobních i pastorálních setkání. „Ale nebudu říkat, co se během nich stalo,“ uvedl.

Hluboký zármutek a šok. Co se dělo po odvysílání třaskavého interview Meghan s Oprah v královském paláci?

Harry a Meghan si zřejmě za účasti arcibiskupa na zahradě svého tehdejšího domu v Nottinghamu v soukromí a bez zraků celého světa vyměnili osobní sliby. To také uvedli v prohlášení poté, co se jejich svatební certifikát objevil v médiích, a manželé byli konfrontováni datem na něm uvedeným - 19. května 2018. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků