Megan Fox (35 let)
herečka

Bulvární status: Rozešla se s Brianem Austinem Greenem. Autor: kj


Megan Fox a její nový přítel Machine Gun Kelly

Megan Fox a její nový přítel Machine Gun Kelly Profimedia.cz

Megan Fox láskyplně okomentovala fotku s novým přítelem. Takhle na to reagoval její manžel Brian Austin Green

„Strašlivě krásný kluk. Patří ti mé srdce,“ napsala herečka Megan Fox (35) k fotce s novým partnerem Machinem Gunem Kellym. Jde o černobílé selfíčko, na kterém spolu stojí před zrcadlem.

Hereččina manžela Briana Austina Greena post přiměl k reakci, která se u mnoha jeho fanoušků nesetkala s pochopením. David z Beverly Hills 90210 totiž napsal úplně stejný popisek, jen v množném čísle, k fotkám svých čtyř synů. Matkou tří z nich je právě Fox.

Ti, kteří gesto kritizovali - u mnoha fanoušků Green naopak našel zastání -, se ho v komentářích mj. ptají, zda snad Megan nemá právo po rozchodu randit s jiným mužem, a vzkazují, že jde o zbytečný hejt.

ČTĚTE TAKÉ: Megan Fox promluvila o lásce na první pohled: Jsme dvě části jedné duše

Rozchod po 10 letech manželství Green oznámil v květnu ve svém podcastu  „...With Brian Austin Green“. Herec tehdy uvedl, že za rozchodem nestojí nikdo třetí.

Pár má tři syny, sedmiletého Noaha, šestiletého Bodhiho a čtyřletého Journeyho. Před narozením nejmladšího se Green a Fox krátce rozešli, znovuobnovení vztahu oznámili spolu s hereččiným těhotenstvím. Nejstaršího, osmnáctiletého Kassia má Green s herečkou Vanessou Marcil.

Zahraniční média před časem informovala o údajném vztahu Greena a modelky Tiny Louise. Ani jeden z nich jej však nepotvrdil. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků