Megan Fox (34 let)
herečka

Bulvární status: Rozešla se s Brianem Austinem Greenem. Autor: kj


Megan Fox

Megan Fox Profimedia.cz

Žhavý pozdrav přímo z ložnice: Hvězda Transformers se coby trojnásobná mamina ukázala v krajkovém sexy prádle

Hollywoodská sexy herečka Megan Fox (34) se loni v létě stala už trojnásobnou maminou. Hvězdě Transformers to ale coby mamince sluší snad ještě víc než v minulosti a pořád si může dovolit pózovat ve vyzývavých outfitech.

Ženskými křivkami se také ráda chlubí na svém profilu na sociální síti. Naposledy zveřejnila svůdný snímek přímo z ložnice, kde se vystavovala v krajkovém prádle.

Tohle žhavé tělíčko už nějaký ten pátek patří hvězdě seriálu Bevery Hills 90210 Brianu Austinu Greenovi (44) alias Davidu Silverovi. S ním má kráska syny Noaha (4), Bodhiho (3) a Journey Rivera (1).

Za Briana se krásná herečka vdala v roce 2010 po mnohaletém vztahu. Na první pohled idylický páreček si loni prošel manželskou krizí a rozvodové papíry prý už ležely na stole.

Nakonec však Megan s Brianem znovu otěhotněla a manželství se podařilo zachránit. O takovou půvabnou herečku by sympatický herec nakonec nerad přišel, už jen proto, že spolu mají krásnou rodinku. Obzvlášť když spolu ještě vychovávají Brianova syna z prvního manželství. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků