Martina Gavriely (44 let)
moderátorka, modelka

Bulvární status: Se snoubencem Marcusem Tranem se dočkali vytouženého miminka. Autor: daz


Martina Gavriely a Marcus Tran

Martina Gavriely a Marcus Tran Michaela Feuereislová

Zkažené Vánoce Martiny Gavriely: Těsně před svátky dostala covid. S partnerem a syny je v izolaci

Měla plán strávit Vánoce s celou velkou rodinou, ale covid jí do toho hodil vidle. Těsně před svátky se nechala Martina Gabriely (44) otestovat, aby neohrozila starší příbuzné a výsledek jí 22. prosince vyšel pozitivně. S partnerem a dvěma syny je v izolaci a nemá ani bezpříznakový průběh. "Ne vždy jde vše podle plánu," krčí rameny.

"Lee má tři roky a Vánoce už dost vnímá. V tomhle věku to jsou vždy ty nejkrásnější Vánoce. Chtěla jsem je s Marcusem mít krásné s babičkama a se všema tradicemi a bez stresu (to samo není možné), opravdu tam byla snaha od všech, ale nějak se to někde zvrtlo. Obě babičky jsou jinde, Jessica s Oli jinde a z nás jsou coviďáci," napsala moderátorka.

11 let spolu! Dojemné vyznání lásky bývalé hvězdy Primy. Roky se snažili o miminko, vyšlo to, když to nejméně čekali

"Skoro dva roky jsem se vyhýbala a už věřila tomu, že nulky to skoro nechytaj, ale můj průzkum selhal," věřila teorii, že jisté krevní skupiny jsou vůči koronaviru odolnější Gavriely, která je doma s partnerem Marcusem a syny Antoniem a Leem. Dceru Jessicu ani maličkou vnučku Olivii Rose neuvidí.

Martina Gavriely se ve 42 letech stala babičkou. Její dcera porodila

"Někde jsem zaslechla, že covid je jen rýmička, tak jen bych chtěla říci, že rýmičku si představuji trochu jinak. Oloupu dvě brambory a musím si jít odpočinout. Takže salát udělal Antonio, Marcus zařídil vše ostatní a mně se tím pádem podařilo koukat po 30 letech na pohádky. A ať chci nebo ne, budu v tom pokračovat ještě čtrnáct dní. Není mi do skoku, ale snad to udejchám. Bez léku se nezvednu ani z postele. A pozitivní myšlení ani česnek vám fakt nepomůže," uzavírá. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků