Martina Gavriely (44 let)
moderátorka, modelka

Bulvární status: Se snoubencem Marcusem Tranem se dočkali vytouženého miminka. Autor: daz


Kdo se brzy stane maminkou?

Kdo se brzy stane maminkou?

9 nastávajících maminek českého showbyznysu: Kdo bude rodit poprvé a komu se rozroste znovu rodina?

S oznámením těhotenství se poslední týdny roztrhnul pytel. Přestože s chladnějšími dny přicházejí bundy a kabáty, některým známým kráskám se požehnaný stav už nepodařilo dál tutlat. A nutno říct, že konec letošního roku a začátek toho dalšího zažije český showbyznys opět pořádný babyboom.

Již brzy se maminkou stane například zpěvačka Petra Vojtková (34). Manželka Romana Vojtka zvládla své bříško tajit až do 6. měsíce a její termín porodu se už pomalu blíží. V polovině 6. měsíce už je také modelka Veronika Kašáková (32), která s partnerem Milanem čeká své první miminko.

Miss z děcáku má v 6. měsíci nahoře 4 kila: Těhotná se stěhovala do zapadlé vesničky

Na prvního potomka se těší i modelka Lucie Kovandová (28), která už také začala 6. měsíc a na miminko se těší s přítelem, hokejistou brněnské Komety Petrem Holíkem. O další přírůstek v moravské metropoli se postará i nejkrásnější dívka planety z roku 2012 Tereza Fajksová (33). Ta s přítelem Lubošem vychovává prvorozenou dcerku Lilien. Dokonce čtyřnásobnou maminkou se stane moderátorka Martina Gavriely (44). S partnerem Marcusem má dvouletého chlapečka Leeho a z předchozího vztahu dospívající děti Jessicu a Antonia.

Jitka Nováčková řeší zdravotní problémy. Těhotná modelka je v Řecku upoutána na nemocniční lůžko

S radostnou zprávou se před pár týdny pochlubila také zpěvačka Veronika Stýblová, která se těší na první miminko. A stejně tak za pár měsíců přivítá na světě prvního potomka muzikálová zpěvačka Pavlína Ďuriačová. Své těhotenství nedávno oznámila modelka Jitka Nováčková (30), na které ještě před pár týdny požehnaný stav nebyl vidět. A radostnou zprávou se pochlubila také televizní moderátorka Katka Říhová, která přírůstek čeká se svým exmanželem. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků