Martina Gavriely (42 let)
moderátorka, modelka

Bulvární status: Se snoubencem Marcusem Tranem se dočkali vytouženého miminka. Autor: daz


Martina Gavriely s dcerou Jessicou

Martina Gavriely s dcerou Jessicou Herminapress

Dcera oblíbené moderátorky má vážné problémy: Kvůli diagnostikované poruše nezvládala základní školu

Moderátorka Martina Gavriely (42) má velké starosti se svými dětmi. Její syn Antonio trpí lehkou mozkovou dysfunkcí, a tak musí navštěvovat speciální školu. Nyní do podobné školy musela začít chodit její třináctiletá dcera Jessica, která výuku v klasické základní škole také nezvládala.

„Jessica přestoupila do jiné školy, dobře se teď učí a je tam spokojená. Teď má samé jedničky. Překvapivě je to státní škola a je česká. Ale mají tam úplně jiný přístup a i já můžu být konečně v klidu,“ prozradila moderátorka. Její dcera má hned několik poruch: je dysgrafik, dyslektik a dysortografik. V normální škole s tím ale nepochodila.

„Takže teď chodí do speciální školy pro děti s tímhle druhem problému. Protože u nás v republice se tyhle vady v normálním provozu moc netolerují, tak věčně vybočovala z řady. Nestíhala psát, a i když jsme o tom měli všechny potřebné papíry, tak byly neustále problémy,“ vysvětluje Martina, která s dcerou a přítelem Marcusem Tranem vyrazila na narozeninový koncert zpěvačky Dannie. Kyprá blondýnka je Marcusova učitelka zpěvu a Marcus si s ní ten večer v klubu také zahrál. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků