Martin Zounar (54 let)
herec

Bulvární status: Zase hraje doktora. A tentokrát pořádného křiváka. Autor: daz


Premiéru představení Osm eur na hodinu stihli herci odehrát ještě před vládou nařízeným opatřením kvůli koronaviru.

Premiéru představení Osm eur na hodinu stihli herci odehrát ještě před vládou nařízeným opatřením kvůli koronaviru. Foto: Jaroslav Hauer

Martin Zounar věří, že se život zase brzy vrátí do starých kolejí

Premiéru své poslední divadelní hry Osm eur na hodinu od Sébastiena Thiéryho v Divadle Palace stihl Martin Zounar (54) s kolegy odehrát pár hodin předtím, než vláda přišla s mimořádným opatřením v souvislosti s vývojem rozšíření onemocnění Covid-19.

„Věřím, že ta nákaza zase rychle odplyne a život se vrátí do starých kolejí,“ říká herec známý ze seriálů Ordinace v růžové zahradě či Vyprávěj.

Zounarovi je pochopitelně líto, že aktuální situace ovlivnila chod divadel. „Na diváky se holt těšíme, až to situace umožní. Zůstaňte nám věrni,“ prosí fanoušky.

Nyní je vyprodáno víc než sto představení zmíněné divadelní hry. Ta se odehrají v náhradních termínech. „Nyní po zavedení opatření vládou do odvolání samozřejmě představení nikde nebudou, ale nerušíme je, jen se odehrají v náhradních termínech, které budeme ladit po ukončení zákazu a budeme všechny informovat,“ uvedl producent Jiří Turek. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků