Martin Zounar (53 let)
herec

Bulvární status: Zase hraje doktora. A tentokrát pořádného křiváka. Autor: daz


Martin Zounar po kolapsu zase naplno pracuje

Martin Zounar po kolapsu zase naplno pracuje Herminapress

Exkluzivně: Zounar po děsivém kolapsu na veřejnosti: Zvracel jsem krev, brečel jsem bolestí

Herce Martina Zounara (53) odvezla začátkem října záchranka s ukrutnými bolestmi břicha do nemocnice. Okamžitě byl hospitalizován na 1. chirurgii jednotky intenzivní péče v pražském Motole.

Jak se zdá, Zounar je jen tři týdny poté v naprostém pořádku. V pondělí byl hostem natáčení nejúspěšnějšího pořadu TV Barrandov To byl náš hit. Byl neustále v dobré náladě, smál se s kolegou Noidem, poměřoval si svaly a na pódiu hýřil vtipem. Pořad byl věnován osmdesátých letům, kdy Zounar exceloval ve seriálu Chlapci a chlapi.

Super.cz poskytl exkluzivní rozhovor. "To, co napsal bulvární deník Blesk, byl naprostý nesmysl. Je pravda, že jsem se nechal pro šílené bolesti břicha převézt do nemocnice, ale to je jediné, co na tom článku byla pravda. Žádný zánět slinivky jsem neměl ani ztučnělá játra kvůli alkoholu," řekl Super.cz populární herec.

"Nechal jsem se převézt, protože jsem to ráno měl šílené žaludeční nevolnosti, zvracel jsem krev. Měl jsem strach," prozradil.

"Naštěstí to nic vážného nebylo. Prasknul mi vřed. Druhý den jsem byl propuštěn z nemocnice a od té doby normálně funguju a pracuju. Natáčím Ordinaci, Vyprávěj, hraju v divadle. Je toho hodně," dodal Zounar. 

Gabriela Wolfová , Super.cz