Martin Zounar (54 let)
herec

Bulvární status: Zase hraje doktora. A tentokrát pořádného křiváka. Autor: daz


Martin Zounar Super.cz

Z lékařského pláště do muzikálu: Martinu Zounarovi ale zakázali zpívat a tančit

Martina Zounara (54) nevídáme v muzikálových projektech úplně běžně. Naposledy to snad bylo pomalu před pěti lety v Dětech ráje, kde se alternoval se Sagvanem Tofim (57). Nyní jej uvidíme v novém nastudování muzikálu Krysař. Zpívat ale prý radši nebude.

"Po dlouhé době jsem dostal nabídku zúčastnit se konkurzu. Konkurzy nejsou jen o tom, zda to herecky zvládnete, ale režisér se musí přesvědčit třeba i o tom, jak vedle sebe budou lidé fungovat. I když konkurz na tanec by byl u mě opravdu dobrý, protože větší poleno než já snad ani neexistuje. I když nějaké choreografie tam samozřejmě mám," svěřil Zounar, který uvítal i změnu v pracovním kolektivu, protože normálně hraje hlavně činohru s divadelním spolkem Háta.

"Dělal jsem konkurz na hostinského a začal jsem zpívat. A režisérka Mirjam Landa řekla, že sice dobrý, ale mají i nezpívající role. Ale v Dětech ráje jsem zpíval. Ono se zdá, že Michal David (61) má jednoduché písničky, ale ony jednoduché vůbec nejsou. Tady je to ale úplně jiné, ta melodie a další věci. Přiznám se, že jsem nikdy na muziku Daniela Landy (53) nebyl, protože pro mě byla moc temná, ale musím říct, že tohle se povedlo moc," vyprávěl. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků