Martin Stránský (51 let)
herec

Bulvární status: Je už dvojnásobným tátou. Autor: daz


Herci z Doktorů z Počátků Václav Postránecký, Míša Sejnová a Martin Stránský

Herci z Doktorů z Počátků Václav Postránecký, Míša Sejnová a Martin Stránský Michaela Feuereislová

Doktoři z Počátků končí! Janžurová, Postránecký a spol přijdou o statisíce

Nic netrvá věčně (vyjma nováckého seriálu Ulice a působení moderátorky Marcely Augustové v České televizi) a rána osudu teď dopadá i na divácky oblíbený seriál Doktoři z Počátků! Ten navazoval na úspěch Ordinace v růžové zahradě a spojovala ho jedna postava lékaře Oty Kováře, kterého hraje Martin Stránský (51) (daboval například Dr. House). Ti, kteří si legrační vesnické figurky v dva roky vysílaném seriálu oblíbili, se musí začít smiřovat s tím, že už své herecké miláčky na obrazovkách brzy přestanou vídat!

Václav Postránecký, Naďa Konvalinková (70), Iva Janžurová (80), David Prachař nebo Martin Písařík alias prostoduchý Jaroušek. Ti všichni přijdou o statisíce honorářů. „Počátky se chýlí ke konci. Už nám oznámili, že v květnu skončí natáčení,“ svěřila se v Radiožurnálu představitelka mamuš Brázkové Naďa Konvalinková.

Do konce roku se seriál bude vysílat, co ho nahradí, zatím není jasné. Nova zatím mluví neurčitě o tom, že o plánech na rok 2016 ještě nerozhodla, nicméně jedna z hlavních hereckých hvězd by si asi nevymýšlela. 

Jak se vám seriál Doktoři z Počátků líbil?

David Zápal , Super.cz


Profilový článek