Martin Stránský (51 let)
herec

Bulvární status: Je už dvojnásobným tátou. Autor: daz


Markéta Frösslová

Markéta Frösslová Foto: Adolf Zika

Bývalá láska Vojty Dyka nahradila v kalendáři Aňu Geislerovou či Alenu Šeredovou. Co na ni říkáte?

Herečka Markéta Frösslová se do povědomí lidí zapsala jako bývalá přítelkyně Vojty Dyka. A právě ona a další její mladé herecké kolegyně se staly modelkami pro kalendář, který se už stal v České republice pojmem a je označován jako český Pirrelli.

Markéta se, stejně jako ostatní dívky, mezi kterými nechybí třeba ani herečka a přítelkyně Karla Heřmánka (73) mladšího Nikol Kouklová, nebála obléct na sebe jen bílé tílko a černé kalhotky a před fotoaparátem odhalit své křivky. A právě Markéta prý byla podle tvůrců kalendáře při focení nejuvolněnější.

Ale zatímco dosud patřil kalendář čistě jen ženám a loni se na titulce objevila Aňa Geislerová (45), letos si focení titulní stránky užil společně s herečkami i muž, herec Martin Stránský (51), hvězda filmu Burácení, dabér, jehož hlasem mluví doktor House.

“Považuji to za velmi dobrý nápad, jak pomoci začínajícím herečkám. S Markétou se roky potkávám v plzeňském divadle, s Dominikou pro změnu v Počátkách, kde je takovým naším sluníčkem, které při setkání rozzáří celou chodbu,“ řekl o kalendáři Martin Stránský, kterému převaha žen prý rozhodně nevadila. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Profilový článek