Martin Maxa (61 let)
zpěvák

Bulvární status: Po 25 letech ho opustila žena. Autor: kv


Martin Maxa Super.cz

Martin Maxa je na své potomky hrdý: Syn (20) už tátu přerostl a studuje film, dcera (13) mu taky dělá radost

Martina Maxu (61) jsme po delší době potkali díky tomu, že se přišel podívat na vernisáž fotografií Šumavy kamarádky Heleny Váňové. A samozřejmě jsme si povídali i o umění. A tentokrát jsme vynechali zpěv. Martin, vlastním jménem Ivan Varga, se věnuje už velmi dlouho malování, momentálně hyperrealismu, a umělecké vlohy po něm zdědil i jeho syn, který už ho prý přerostl.

Když se podíváte na naši videorepotáž, dozvíte se víc, nicméně Ivošek, tedy už dvacetiletý Ivan Varga Junior, jak si říká, studuje první ročník filmové školy a s tátou už natočil i několik videoklipů. "Ten, který můžete aktuálně vidět, je na píseň, která se jmenuje Noc kouzel zbavená. Ještě dva máme v zásobě, ale ty chci nasadit až v létě. Je i velmi dobrý fotograf," upřesnil Martin.

Velká už je i jeho dcera Ema, je jí třináct a právě prožívá pubertu. "Je taková malá vědátorka, velmi dobře se učí, to má po mně, a je i velmi nadaná na jazyky. Mluví plynule anglicky. Také projevuje nějaké tvůrčí ambice, ale je to přece jen teprve třináctiletá holka," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků