Martin Maxa (60 let)
zpěvák

Bulvární status: Po 25 letech ho opustila žena. Autor: kv


Martin Maxa si nechává do podpaží aplikovat botox.

Martin Maxa si nechává do podpaží aplikovat botox. Foto: archiv Yes visage (3x)

Koláče potu nehrozí: Známý zpěvák používá trik modelek, aby se nezpotil ani v třicetistupňových vedrech

Zpěvák Martin Maxa (60) tráví většinu letních víkendů na koncertních pódiích a při svých vystoupeních se prý snaží nejenom odvést co nejlepší hudební výkon, ale i vypadat tak, aby diváky a posluchače neodradil svým zjevem.

Také proto pravidelně podstupuje aplikaci botulotoxinu, aby zabránil nadměrnému pocení a vyvaroval se nevzhledných skvrn na košili. Aplikace botulotoxinu na odstranění nežádoucího pocení je nejen podle něj aktuálně nejefektivnější řešení.

V poslední době se tato aplikace stala hitem nejenom mezi ženami. I muži se chtějí vyhnout trapné situaci, kdy si vysvléknou sako a na košili budou mít mokré skvrny od potu. "Na zákrok nechodím kvůli tomu, abych se nepotil při sportu, ale hodně energie vydám na pódiu a občas jsem se tak musel převlékat i během koncertu. To už teď díky botoxu nemusím vůbec řešit," je rád Maxa.

"Navíc se jedná o ambulantní zákrok, který je otázkou několika minut, po aplikaci je tak možné hned odejít domů a běžně fungovat. Poprvé jsem botox vyzkoušel zhruba před rokem a teď jsem se tuto proceduru rozhodl na základě těch nejlepších vlastních zkušeností zopakovat," dodal. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků