Martin Dejdar (56 let)
herec

Bulvární status: Byl hvězdou třetí řady šou Tvoje tvář má známý hlas. Autor: daz


Matěj Dejdar zkouší herectví Super.cz

Syn Martina Dejdara kvůli dvěma zlomeným obratlům sekl s hokejem a zkouší tátovu profesi

Snil o hokejové kariéře, ale tohoto snu se musel syn Martina Dejdara (56) definitivně vzdát. "Ještě před koronou jsem se snažil s hokejem pokračovat, ale pak jsem zjistil, že mám dva zlomené obratle," svěřil Super.cz Matěj Dejdar.

Matěje jsme vyzpovídali na natáčení filmu Když prší slzy režisérky Michaely Semely, kde dostal malou roličku. "Už v létě jsem točil Stáří není pro sraby, kde Míša spolupracovala s režisérem Magnuskem a oslovila mě znovu. Asi jsem se osvědčil," smál se Matěj.

Tři generace před kamerou: Martin Dejdar si zahraje se synem a po 30 letech i se svým tatínkem

Herectví za směr, kterému by se věnoval na plný úvazek, ale nepovažuje. Rád by dostudoval vysokou školu, s přítelkyní, slovenskou modelkou Sofií Sekelovou, společně navrhují kolekci tepláků a v neposlední řadě se věnuje i rodinnému baru.

Maká celá rodina: Martin Dejdar otevřel bar, kde pracuje jeho syn s přítelkyní. Pomáhala i jeho krásná manželka

"Ale zatím máme furt zavřeno a vyčkáváme, jak se to bude dál vyvíjet. Uvažujeme, že bychom otevřeli vždycky na víkend," vysvětlil Matěj, který by se měl od nového školního roku vrátit ke studiu psychologie.

"Mám za sebou asi dva měsíce na University of New York, ale přerušil jsem studium kvůli jiným věcem a nevěděl jsem, jestli studovat chci. Ale rozhodl jsem se, že ano, takže se zase vrátím do prvního ročníku," doplnil. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků