Martin Chodúr (33 let)
zpěvák

Bulvární status: Stal se otcem syna Martínka. Užívá si rodiny i kariéry. Autor: daz


I vítězové SuperStar stárnou...

I vítězové SuperStar stárnou... Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová/Herminapress/Profimedia.cz

Na kom se nejvíce podepsal čas? Takhle se od svého vítězství změnilo 7 vítězů SuperStar

Úspěch Anety Langerové (36), která se v roce 2004 stala první českou SuperStar, sice nikdo nezopakoval, ale domácí popová scéna je díky televizní pěvecké show bohatší o několik interpretů. Připomeňme si všechny, jimž SuperStar otevřela dveře do světa šoubyznysu.

Aneta Langerová se po vítězství v první řadě SuperStar stala fenoménem, který zastínil dokonce i Lucii Bílou. Zpěvačka z televizní show ji dokonce dvakrát připravila o Českého slavíka. Aneta se stále věnuje hudbě, ale jako popová hvězda se nikdy dobře necítila. Raději koncertuje pro menší publikum a zpívá písně podle svého gusta.

O rok později se druhou SuperStar stal Vlasta Horváth (40), který úspěchu Anety zdaleka nedosáhl. Dnes je z něj už dvojnásobný tatínek a občas se vyrazí připomenout na nějakou společenskou akci. Po třetím vítězi SuperStar, jímž se stal Zbyněk Drda (36), se téměř slehla zem.

Od roku 2009 se SuperStar začala hledat v rámci Česka i Slovenska. Jako nejlepšího zpěváka z obou republik diváci vybrali Martina Chodúra (33). I když stále zpívá, píše se o něm spíše v souvislosti s jeho rodinou. Partnerka Ivona mu před dvěma lety porodila syna Martina.

Podruhé v „mezinárodní“ soutěži zvítězil Slovák Lukáš Adamec (36), jehož můžeme vidět v muzikálech. Druhá tehdy skončila Gabriela Gunčíková (29), která se předloni stala jedinou českou zástupkyní, jíž se podařilo probojovat do finále Eurovize.

V roce 2013 konečně došlo opět na dívku. Devět let po úspěchu Anety Langerové se v pořadí šestou SuperStar stala Sabina Křováková (31). O dva roky později se soutěž na obrazovky vrátila a zabodovala v ní Slovenka Emma Drobná (24). V televizi momentálně probíhá osmá řada soutěže, která hledá novou hudební hvězdu. 

Kdo je tou nejzářivější SuperStar?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků