Martin Chodúr (31 let)
zpěvák

Bulvární status: Stal se otcem syna Martínka. Užívá si rodiny i kariéry. Autor: daz


Martin Chodúr s partnerkou Ivonou Selníkovou čekají dítě.

Martin Chodúr s partnerkou Ivonou Selníkovou čekají dítě. Michaela Feuereislová

Po pěti letech vztahu se to povedlo: První vítěz Česko Slovenské SuperStar čeká s o 16 let starší partnerkou dítě

Na začátku jejich vztahu nikdo nedával velkou šanci na delší trvání, ale chyba lávky. Vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá Superstar a dnes jeden z našich nejvšestrannějších zpěváků mladé generace Martin Chodúr (31) nejenže s partnerkou Ivonou Selníkovou (41) žije už pět let, ale čekají i prvního potomka. Otcem se stane v lednu.

„S Ivonkou jsme spolu pět let a děťátko si moc přejeme. Pohlaví miminka neznáme, chceme být překvapení,“ komentuje svou novou roli majitel hlasu s tříoktávovým rozsahem. „Jednou se chceme určitě vzít, ale v tomto mimořádně šťastném období našeho života svatbu zatím neřešíme,“ dodává Chodúr.

Martinu Chodúrovi se daří i profesně. V létě překvapil své příznivce tanečním songem Better We Dance, který nahrál se slovenským DJ Eddiem Senderem. V současnosti finišuje přípravy svého nového autorského alba, které tak bude třetím v jeho diskografii. Vyjít má na podzim. Chodúr nepoleví ani s koncerty v České republice i na Slovensku - od září bude například opět každý měsíc uvádět se svou skupinou MACH v ostravském klubu Parník svůj recitál obsahující slavné filmové melodie. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků