Martin Chodúr (33 let)
zpěvák

Bulvární status: Stal se otcem syna Martínka. Užívá si rodiny i kariéry. Autor: daz


Martin Chodúr se v Praze neobjevuje. Super.cz

Víme, kde a proč se schovává první Česko Slovenská SuperStar: Do Prahy moc nejezdí, žije pod Lysou horou

Potkat se s Martinem Chodúrem (33) v Praze je čirá vzácnost. S přítelkyní Ilonou žije u Ostravy, vystupuje také spíš na Moravě nebo na Slovensku. "V Praze jsem delší dobu nebyl, naposledy když jsme měli koncert v místním jazzovém klubu," svěřil Super.cz.

"Popové věci teď tolik nedělám, i co se festivalů v létě týče, vystupoval jsem spíš na jazzových. V Liptovském Mikuláši, Staré Bystrici nebo v Bruntále. Vím, že bych měl něco podniknout i v Čechách, ale nějak se mi to sešlo jinak," dodal.

Je to pro něj pohodlnější, i pokud jde o vzdálenosti. S partnerkou totiž bydlí u Ostravy. "Žiju pod Lysou horou. Není to úplná samota, ale také ne žádné velkoměsto. Máme to pětadvacet minut do centra Ostravy, kde partnerka pracuje, ale zároveň jste v přírodě, můžete relaxovat, vypnout," míní.

A nás zajímalo, co vlastně doma dělá, když je partnerka celé dny pryč a pracuje. "Taky pracuju. Rozhodl jsem se dělat si manažerské i producentské věci sám. Přímý kontakt je k nezaplacení a můžete si sám život řídit. Organizuji si svou koncertní činnost, věnuji se i firemním večírkům, skládám svoje texty, aranžuji, připravuji novou desku. Je toho hodně, a rozhodně se nenudím,“ uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků