Martin Chodúr (31 let)
zpěvák

Bulvární status: Stal se otcem syna Martínka. Užívá si rodiny i kariéry. Autor: daz


Martin jako Oldřich Nový.

Martin jako Oldřich Nový. Foto: Michal Skramuský

Nový Oldřich Nový? Koukněte na nostalgické černobílé snímky českého zpěváka

Zpěvák Martin France si chtěl udělat radost a s fotografem Michalem Skramuským nafotil sérii černobílých snímků, které připomínají dobu prvorepublikových elegánů v čele s Oldřichem Novým. A na některých fotkách ho dokonce připomíná.

Snímky jsou určeny k Martinovu právě dokončovanému novinkovému CD. "K smrti nemám rád tato focení a Michal mě přemlouval přibližně půl roku, abych se u něj nechal vyfotit, a dokonce jsme focení dvakrát překládali, protože mi do toho vlezla práce", přiznal France.

"Měl jsem z toho nejdříve stres, ale pak se nálada opravdu uvolnila a focení dopadlo, myslím, dobře. Jen jsem trochu zápasil s tím doutníkem, protože jsem nekuřák, ale zvládlo se nakonec vše," usmíval se.

Mladému fotografovi Skramuskému teď ateliérem prochází jedna hvězda za druhou. Začal fotit Petru Černockou, poté Kamelie, Jitku Molavcovou a jeho posledním počinem byl právě Martin France a Petra Janů, které zpěvák připravil produkci na toto focení.

Zde se také Petra Janů s Martinem dohodli na další spolupráci. Nedávno si totiž spolu odbyli premiérově v Klášterci nad Ohří na firemním večírku legendární duet Jedeme dál a právě ten si spolu zopakují na blížícím se 14. ročníku benefičního koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska v sobotu 4. srpna.

Kromě Janů a Franceho se divákům na Housce představí také Monika Absolonová (44), Martin Chodúr (31), David Deyl, Sisa Sklovska, Martin Harich, La Gioia, Peter Cmorik nebo Thomas Puskailer. 

Saša Šeflová , Super.cz