Martha Issová (40 let)
herečka

Bulvární status: Už je dvojnásobnou maminkou. Autor: ac


Byl to prý krásný den pro celou rodinu. Super.cz

Byl to velký den nejen pro jejich děti. Ondříček promluvil o „ututlané“ svatbě s Issovou

Informacemi ze svého soukromí Martha Issová (40) a David Ondříček velmi šetří. Dvojice nepatří do skupiny umělců, kteří by měli zapotřebí sdílet své radosti a strasti s veřejností. Herečce a režisérovi se podařilo ututlat, že se před nedávnem vzali.

Ukrýt tuto zprávu pod roušku tajemství páru jistě pomohla také koronavirová pandemie. Informace o svatbě vešla ve známost až během jejich účasti na karlovarském filmovém festivalu, kde oba prezentovali úspěšný snímek Zátopek.

Má Ondříček s filmem Zátopek ambici uspět na Oscarech? Táta byl dvakrát nominovaný, je to obrovská výzva

„Nic jsme netutlali. Prostě jsme se vzali. Jen jsme třeba neměli potřebu zavolat do novin a informaci oznámit,“ promluvil o důležitém životním kroku režisér před svým vystoupením v posledním díle talk show Honzy Dědka a dále uvedl: „Když se nás na to zeptali, jestli se to stalo, tak jsme odpověděli.“

S Ondříčkem už má dvě děti, ale ještě si ji nevzal. Jako nevěstu ji aspoň režíroval: Takhle to Issové slušelo v bílém

Svatba byla velkým dnem pro dcery slavného páru Františku (9) a Emílii (3), které už jsou ve věku, kdy velký rodinný okamžik mohly vnímat. Přítomný byl také syn Rudolf z režisérova předchozího vztahu. „Byla to malá rodinná svatba. Byl to pro všechny mé rodinné příslušníky velký den. Bylo to skvělý,“ dodal na toto téma v rozhovoru pro Super.cz David Ondříček. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků