Marta Jandová (47 let)
zpěvačka

Bulvární status: Už zpívá i česky Autor: ac


Marta Jandová v proměnách času

Marta Jandová v proměnách času Foto: Super.cz/archiv M. Jandové, Lenka Hatašová/ archiv TV Nova, Herminapress

11 fotek divošky Marty Jandové (45): Kočka s hlubokým výstřihem, rozpustilá teenagerka i drsná rockerka

Zpěvačka Marta Jandová (47) si sobotní den užívá narozeniny, které jí zase o něco přiblížily na cestě do klubu padesátnic. To ale ještě o pět let předbíháme.

Vitální rockerka rozhodně na svůj věk nevypadá a hádali byste jí mnohem méně. Maminka dcery Marušky (5), kterou má s gynekologem Miroslavem Vernerem, žila 16 let v Německu, kde vystřídala několik povolání, ale nejvíc se proslavila jako zpěvačka v rockové kapele Die Happy.

Roku 2009 se dcera muzikanta Petra Jandy (79) vrátila do Česka, kde vedle hraní s kapelou začala vystupovat v muzikálech a zahrála si v několika seriálech. Kromě toho přijala nabídku do poroty Česko Slovenské SuperStar, kde ji diváci zvolili nejsympatičtějším porotcem ročníku.

Zasedla také v porotě Hlasu Československa. Před třemi lety zazářila v oblíbeném pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde diváky bavila v nejrůznějších proměnách. Zkusila si proměnu ve svého otce Petra Jandu či v sexy zpěvačku Beyoncé. Nejvíc to ale umí roztočit na koncertním pódiu. Tam jí to pořád jde stejně divoce jako zamlada.

Jak šel s Martou Jandovou čas, si připomeňte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků