Markéta Plánková (43 let)
herečka

Bulvární status: Po problematickém vztahu se Štolpou se vdala, porodila druhou dceru a je z ní seriálová hvězda Autor: agš


Markéta Plánková vyrazila na filmový festival. Super.cz

Hvězda Krejzových ze seriálů nevyjde: Krásná Markéta Plánková přijela do Varů a touží po filmové nabídce

Mezi dámami, které oslňovaly na červeném koberci na zahájení karlovarského filmového festivalu, byla i seriálová hvězda Markéta Plánková (43), kterou můžeme pravidelně vídat v seriálu Krejzovi. Právě tohle natáčení jí brání v tom, aby v lázeňském městě setrvala déle.

"Můžu tady být jenom do neděle, protože pak mě čeká zase každodenní natáčecí práce. Dotáčíme posledních deset dní Krejzových. Takže se těším, že uvidím aspoň pár filmů. Vybrala jsem si anglický film Yesterday a určitě chci vidět Spalovače mrtvol, který byl zrestaurovaný do digitální podoby," prozradila svoje festivalové favority.

Záznam: Příchody hvězd na slavnostní zahájení 54. ročníku KVIFF

Super.cz

I ona by si ráda ve filmu zahrála. Zatím ale nemá štěstí. "Po natáčení Krejzových už mám volno, takže jsem otevřená nabídkám všech režisérů, kteří by mě rádi ve svých projektech viděli," smála se Markéta, která na zahájení festivalu zvolila róbu od návrhářky Josefíny Bakošové, kterou si oblíbila i do svého civilního šatníku. V těch už ovšem chodí bez líčení. "Když nejde o slavnostní příležitosti, jsem radši "nude"," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků