Markéta Plánková (43 let)
herečka

Bulvární status: Po problematickém vztahu se Štolpou se vdala, porodila druhou dceru a je z ní seriálová hvězda Autor: agš


Markéta Plánková si chce užít léto v Česku.

Markéta Plánková si chce užít léto v Česku. Michaela Feuereislová

Hvězda nového seriálu Primy se svěřila s plány na léto. Nevynechá ani kempování

Markéta Plánková (43) má za sebou náročné natáčení kriminálního seriálu Mordparta, ve kterém se zhostila role kriminalistky Nadi Vokušové, kvůli níž si také obarvila vlasy na zrzavo. V létě se ale hodlá herečka plně věnovat rodině.

Když jsme se s ní setkali na tiskové konferenci Primy, kde prezentovala zmíněný seriál, ptali jsme se na její plány. „Moje prázdniny budou vyloženě odpočinkové. Vymezila jsem si na to svůj čas a jsem za to moc ráda. Jsem s rodinou, sportujeme, chodíme na procházky, relaxujeme,” svěřuje se Plánková.

Herečka s manželem Danielem Častvajem a svými dětmi stráví většinu léta v Čechách, až na konci prázdnin rodina vyrazí do zahraničí. „V závěru se chystáme k moři. Teď si užíváme české léto, kempujeme, využíváme všechny krásy Čech, Moravy a Slovenska,” říká Markéta Plánková, která se chystá s dětmi i na vodu: „Tuhle činnost máme moc rádi. Půjčíme si loďku a vyjedeme. My jsme tak s manželem vyrůstali a vedeme k tomu i naše děti, které by podle mého názoru měly být v kontaktu s přírodou.” 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků