Markéta Konvičková (27 let)
zpěvačka

Bulvární status: Zářila ve Tváři a kariéra se jí rozjela naplno. Autor: daz


Bartošovou nahradí o třicet let mladší kolegyně.

Bartošovou nahradí o třicet let mladší kolegyně. Foto: Archiv Iveta Naposledy, Petra

Za Bartošovou se už našla náhrada: Známe jména mladých zpěvaček, které obsadí místo po Ivetě

Již jsme vás informovali, že v rámci letošního koncertu Královny popu vystupující mimo jiné složí hold Ivetě Bartošové (✝48). Je přirozené, že na ni kolegové ve speciálním bloku vzpomenou, neboť tragicky zesnulá česká hvězda na koncertu slavných zpěvaček zazpívala už v roce 2000.

Svou účast na koncertu potvrdil i Michal David (61), který o Ivetě pronese pár slov a zazpívá duet To je naše věc. Organizátoři akce přísně tají jméno zpěvačky, která předčasně zesnulou divu v této písni nahradí. „Michal si sám vybral partnerku, se kterou na Poctě legendám vystoupí," vyhýbal se odpovědi producent koncertu Janis Sidovský.

Doposud bylo oficiální cestou oznámeno, že v bloku, věnovaném Ivetě, zazní jeden z největších hitů 80. let Víš, lásko, který zazpívá účastnice talentové soutěže Hlas Československa Eliška Mrázová alias Elis, která na sebe naposledy upozornila spoluprací s kytaristou Erica Claptona.

Super.cz se ale i přes informační embargo podařilo vypátrat, že v duetu s Michalem Davidem se partu Ivety Bartošové zhostí mladičká zpěvačka Petra Abraham, sestra známého závodníka Karla Abrahama ml. „Petra je neokoukaná a hodí se k interpretaci písně Ivety Bartošové nejen hlasově, ale i typově," prozradil nám zdroj z organizačního týmu. Dále jsme zjistili, že plánovanou Ivetinu píseň Láska má je zákon zazpívá Markéta Konvičková (27). 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků