Markéta Hrubešová (50 let)
herečka

Bulvární status: Hraje, vychovává dceru a ráda vaří... Autor: daz


Která se vám líbí nejvíce?

Která se vám líbí nejvíce? Foto: Super.cz/Instagram I. Obermannové, Facebook B. Kodetové a A. Kalivodové

7 slavných žen nad 40 let, které se v létě ukázaly v plavkách: Nejen Eva Holubová a Heidi Janků!

Během léta se to na sociálních sítích hemží fotkami slavných krásek v plavkách. Nejedna modelka, herečka nebo zpěvačka se chce pochlubit, kam vyrazila na dovolenou, což se bez sexy snímků v bikinách neobejde. A nejedná se jen o dvacetileté či třicetileté ženy.

K trendu pochlubit se svými křivkami se připojují i jejich starší kolegyně, které se rozhodně nemají za co stydět. Pozdravy z dovolené tak letos zaslala třeba zpěvačka Heidi Janků (59). Ta si užívala dámskou jízdu v Chorvatsku a přidala fotku nejen své výstavní figury v jednodílných plavkách, ale i v bikinách.

U moře také chytala bronz prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová (50), která na slunné Sicílii navštívila herečku Evu Holubovou (63). Také ona se nechala zvěčnit, jak si užívá na pláži. V mořských vlnách dováděla v bikinách své dcery také herečka Bára Kodetová (52).

V sexy póze na pláži se v Řecku nechala vyfotit Markéta Hrubešová (50) a koupání v Holandsku si v létě užívala operní pěvkyně Andrea Kalivodová (44). Snímkům v bikinách podlehla i spisovatelka Irena Obermannová (57), která si však léto užívala na své chalupě v severočeské Kytlici

Která dáma se vám v plavkách líbí nejvíce?

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků