Marion Cotillard (46 let)
herečka

Bulvární status: Držitelka Českého lva i Oscara za roli Edith Piaf Autor: ac


Marion je dva měsíce po porodu.

Marion je dva měsíce po porodu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Slavná držitelka Oscara i Českého lva okouzlila Cannes: Takhle senzačně vypadá dva měsíce po porodu

Na zahájení festivalu v Cannes nemohla chybět francouzská herečka Marion Cotillard (46), která si společně s Charlotte Gainsbourg zahrála ve filmu Ismael´s Ghosts, jímž 70. ročník filmového svátku odstartoval.

Půvabná Francouzka se stala hvězdou celosvětového formátu díky filmu Edith Piaf. Za roli ikonické francouzské šansoniérky získala v roce 2008 Oscara, Zlatý glóbus, cenu BAFTA i Českého lva. Poslední z cen, jíž se dočkala díky tomu, že film vznikl v české koprodukci, za ni tehdy převzala Pavlína Němcová (48), která si v Edith Piaf také zahrála.

Marion Cotillard natáčí hollywoodské trháky jako Temný rytíř povstal a Spojenci, zároveň však nedá dopustit na francouzskou kinematografii a hraje v artových filmech, o něž je zájem na festivalech. Na zahajovacím ceremoniálu v Cannes herečka oblékla černé šaty, v nichž odhalila ramena.

Slavná Francouzka na červeném koberci předvedla svou štíhlou postavu. V březnu se přitom stala maminkou holčičky jménem Louise. S partnerem Guillaumem Canetem vychovávají také pětiletého syna Marcela. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek