Marek Eben (63 let)
moderátor

Bulvární status: Znovu exceluje v poslední, osmé řadě StarDance. Autor: daz


Radek Banga a Tereza Bufková

Radek Banga a Tereza Bufková Michaela Feuereislová

Když hvězdy netančí: Poznali byste soutěžící ze StarDance bez šminek a drahých rób?

V pátek se někteří soutěžící ze sedmého StarDance postavili před fotografy v oblečení, v kterém je televizní diváci asi jen tak neuvidí. Žádné drahé róby a nánosy šminek, žádné smokingy, zkrátka prostý civil. A jeden by zíral, jak někteří vypadají úplně jinak, než na obrazovce!

Jsou tací, jako například Lukáš Tydýt Pavlásek, kteří vypadají stejně od narození a nikdo si je nikdy s nikým jiným nesplete. Ale třeba dámy, které jsou před přímými přenosy StarDance v péči celé armády vizážistů a stylistů, se před vstupem na taneční parket změní v dokonalé bytosti. A v civilu by je přitom možná i jejich největší fanda omylem přešel bez povšimnutí.

Mezi nejoblíbenější účastnice sedmé řady taneční šou patří herečka Marie Doležalová, Saša ze seriálu Comeback. Nejen u téhle sympaťandy, ale i Terezy Bufkové či Lucie Hunčárové je proměna v rukách profíků opravdu vidět.

Na focení se objevil i moderátor Marek Eben (63). Toho většinou vidíme v oblecích, takže spatřit ho v ležérním oblečení byla příjemná změna. A stále je to mimochodem štramák!

StarDance pokračuje v sobotu od osmé večerní druhým dílem, soutěžící budou za živého doprovodu Moondance Orchestra Martina Kumžáka předvádět slowfox a paso doble. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků