Marcus Tran (35 let)
muzikant

Bulvární status: Bude tatínkem. Autor: daz


Tran Tran: Ewo, moc bych tě chtěl!   Farna Farna: Už je pozdě, chlapečku    

Na pondělním večírku stanice MTV se potkali i dva bývalí milenci - zpěvačka Ewa Farna (27) a muzikant Marcus Tran (35). A z jejich chování bylo zřejmé, že všechno mezi nimi rozhodně ještě není urovnané. Jeden se druhému pečlivě vyhýbali a když už se setkali, tak spolu prohodili jen pár slov.

Farna Trana opustila před několika týdny, když vyšlo najevo, že vedle ní randí i s moderátorkou Martinou Gavriely (42). Tran si po kopačkách ale uvědomil svou chybu a moc se snažil mladou zpěvačku získat zpátky. "Ewo, moc tě miluju a chtěl bych, abychom zase byli spolu," vyzbal se dokonce Farne na Facebooku. Jenže mladá kráska ho na milost nevzala. "Marcusem mám pořád moc ráda. Vždyť to byl jediný kluk, jakého jsem doposud měla. Ale už je to minulost," přiznala Super.cz Farna.

K pikantnímu setkání exmilenců možná dojde za pár dní zase. Ewa totiž bude moderovat spolu s Tomášem Klusem předávání hudebních cen Anděl a právě Marcusova skupina Embassy je nominována v jedné z kategorií. Uvidíme, zda mezi těmito hrdličkami nakonec přeci jen nedojde k velkému odpuštění a usmíření. 

Josef Koukolíček


Časová osa článků


Profilový článek