Malin Andersson (30 let)
influencerka, televizní osobnost

Bulvární status: Proslavila se v reality show Love Island a nyní působí jako motivační řečník. Autor: kv


Malin Andersson

Malin Andersson Profimedia.cz

Tři roky po tragické smrti měsíční dcerky se televizní hvězda stala znovu matkou

Týden po připomínce smutného třetího výročí smrti její první dcery Consy se Malin Andersson (30) dočkala druhého dítěte.

„S radostí vám oznamujeme, že Malin porodila 28. ledna zdravou holčičku, to byl i předpokládaný termín porodu,“ uvedl mluvčí hvězdy z reality show Love Island pro MailOnline. „Ona i její partner jsou zahlceni láskou a na chvíli se stahují, aby se mohli věnovat rodině. Malin se těší, až s vámi bude sdílet více,“ dodal závěrem.

Malin oznámila očekávání potomka loni v srpnu, krátce poté, co odtajnila, že má nového partnera, který byl v její blízkosti jako kamarád mnoho let, než se z nich stal pár. Fotky s ním ale nesdílí, a co se týče rodiny, střeží si své soukromí.

První dcerka jí měsíc po porodu zemřela. Nyní se influencerka raduje z druhého těhotenství, zároveň ji ale svírá obrovský strach

V minulosti si Andersson prošla nejen vztahem s násilnickým partnerem, ale 22. ledna 2019 přišla o svou první dceru Consy, která se narodila sedm týdnů před termínem a žila jen čtyři týdny. Malin od té doby sdílela veškeré své zkušenosti na Instagramu, kde svými slovy podpory pomáhá ženám, které přišly o své děti. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků