Mahulena Bočanová (54 let)
herečka, moderátorka

Bulvární status: Zase je bez lásky... Autor: daz


Tohle nevypadá na válku kolegyň....

Tohle nevypadá na válku kolegyň.... Foto: Hošek Motor

Bývalá a současná hvězda Top Staru tváří v tvář: Jaký mají Bočanová a Perkausová vztah?

Tváří v tvář se bývalá moderátorka Top Staru s tou současnou potkala na jednom večírku. Kdo čekal, že při setkání Mahuleny Bočanové (54) s Evou Perkausovou (27) dojde k dramatickým momentům, mýlil se.

Na párty si málem padly do náruče. „Když jsem ji poprvé viděla v televizi, tak mi bylo jasné, že ještě potřebuje dozrát. Dobrý moderátor prostě potřebuje dozrát, to přijde věkem. Ona má ale obrovský dar přirozenosti, který tě odzbrojí. Je to milá a krásná holka. Kdykoli ji vidím v televizi, tak mě rozesměje a držím jí palce. Právě tím svým darem přirozenosti si všechny získala,” komentovala Mahulena moderátorský styl své nástupkyně a dále na adresu Evy dodala: „Kdyby tahle holka žila v Americe, tak všechny strčí do kapsy.”

Bočanové se po práci v televizi zjevně nestýská. „Pravda je, že práce v televizi je skvělá, protože ti přináší stálý příjem a člověk díky tomu dostává i jiné výdělky. Já jsem ale v životní fázi, kdy jsem raději méně vidět. Jsem schopná se uživit divadlem, a to mi naprosto stačí. Nikomu nemusím být za nic vděčná, nemusím se bát, že přijdu o nějakou práci. Mezi divadelními herci jsou přece jen vztahy čistší a přátelštější než v džungli filmu a televize, kde ti občas někdo šipku do zad hodí,” dodala Mahulena Bočanová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků