Mahulena Bočanová (51 let)
herečka, moderátorka

Bulvární status: Zase je bez lásky... Autor: daz


Markéta Hrubešová i Mahulena Bočanová se do lyžařského líčí minimálně.

Markéta Hrubešová i Mahulena Bočanová se do lyžařského líčí minimálně. Foto: archiv Hotel Falkensteiner Nassfeld (7x)

Padesátka se blíží, ale pořád jsou to kočky: Bočanová a Hrubešová se potkaly na horách

17. ledna 2017 14:35

Herečka Markéta Hrubešová (46) nejraději tráví čas se svou rodinou. A tak využila volného víkendu a vyrazila s dcerou Christel Lilly a přítelem Petrem na jih do rakouského lyžařského centra v Korutanech, na pomezí Rakouska a Itálie.

„Abych se na horách cítila dobře, musí být hlavně pohoda, nesmí mi chybět kreditní karta, dobrá parta, super lyže a v nejlepším případě plavky a krémy na opalování. A samozřejmostí je také termoprádlo,“ prozradila Markéta s úsměvem svou představu o dokonalé zimní dovolené.

Nejen na svahu, ale i na večerních akcích potkala například Mahulenu Bočanovou (51), Martina Dejdara (53), Ivanu Jirešovou (41), Jitku Nováčkovou (26) nebo Andreu Kabickou. A všechny dámy společně v klidu zapózovaly i s minimálním "horským" make-upem, včetně nejstarších Markéty a Mahuleny, které už před nějakým časem překročily čtyřicítku.

Poslední večer Markéta Hrubešová strávila s celou rodinou na venkovním mejdanu hotelu. Moderace se ujali hereččini kolegové Mahulena Bočanová a Martin Dejdar, kteří jsou tady stálými hosty. I přesto, že večírek se konal pod širým nebem, nikomu chladno nebylo. Všechny přítomné zahříval svařáček, sekt a samozřejmě pro tento kraj typická hruškovice. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků