Madonna Ciccone (63 let)
zpěvačka

Bulvární status: I popová královna stárne... Autor: ac


Madonna

Madonna Foto: Super.cz/Profimedia

Instagram Madonně smazal fotky s vykukujícími bradavkami: Cenzura zpěvačce pěkně hnula žlučí. A dala to najevo

Madonna (63) vzbudila rozruch sérií žhavých fotek, které však řada fanoušků považuje za nevkusné. A od Instagramu si nakonec za odhalené bradavky vysloužila cenzuru. A to ji pěkně nakrklo.

„Sdílím svoje snímky znovu, protože mi je Instagram bez varování stáhnul. Mému managementu argumentovali, že mi koukala malinkatá část bradavky,“ rozepsala se na sociální síti.

„Stále mi hlava nebere, že žijeme v době, kdy se může vystavovat každý centimetr ženského těla kromě bradavek. Jako by to byla jediná část těla, která se dá sexualizovat. Bradavka, která živí dítě!“ myslí si zpěvačka.

Madonno, proč, ptají se fanoušci: Nejnovější snímky popové královny rozdýchávají jen těžko

„Proč nejsou mužské bradavky vnímány jako erotické? A co ženské zadky, které nikdo nikdy necenzuruje? Děkuji, že se mi podařilo udržet si zdravý rozum během čtyř dekád cenzury, sexismu, ageismu a misogynie,“ ulevila si.

„Perfektní načasování ke lžím, v nichž nás vychovali, abychom věřili, že poutníci, kteří tu přistáli na Plymouth Rock, se pokojně dělili s indiány o chléb. Bůh žehnej Americe!“ přidala závěrem narážku na americký svátek Den díkůvzdání.

Snímky, které Madonna sdílela, vzbudily značný rozruch. Řada fanoušků popovou královnu v komentářích kritizovala, že by ve svém věku měla mít důstojnost. Někteří se také domnívali, že si sociální síť plete s porno stránkami. Jiní ji ale zase chválili, že si i po šedesátce drží status provokatérky.

235 stížností. Moderátorka sklidila kritiku za „vykukující bradavky“

Všechny fotografie si můžete prohlédnout v odkazu výše, v anketě níže pak hlasujte, co si myslíte o cenzuře na Instagramu. 

Myslíte si, že je cenzura ženských bradavek na sociální síti namístě?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků