Luke Perry (1966–2019)
herec

Vzpomínka Super: Navždy zůstane v paměti fanoušků jako Dylan z Beverly Hills 90210 Autor: ac


Dylan McKay (Luke Perry) a Brandon Walsh (Jason Priestley)

Dylan McKay (Luke Perry) a Brandon Walsh (Jason Priestley) Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Brandon s Dylanem z Beverly Hills by i po pětadvaceti letech stáli za hřích

Americká televizní stanice Fox začala vysílat seriál Beverly Hills 90210 v roce 1990 a od samého začátku si status největších fešáků neotřesitelně drželi Brandon s Dylanem, tedy Jason Priestley s Lukem Perrym. Oba nezávisle na sobě zvěčnili ve čtvrtek paparazzi v Los Angeles a není pochyb, že to jsou pořád prvotřídní fešáci.

Dnes pětačtyřicetiletý Priestley vyrazil na nákupy s manželkou Naomi Lowde do obchodního domu Barneys New York symbolicky v Beverly Hills a během čekání na odvoz se ještě před odchodem zapovídali s přáteli. O tři roky starší Perry se ulicemi Los Angeles procházel sám, ale na nezájem ze strany žen si jistě stěžovat nemůže. Zkazky o jeho randění s kolegyní ze seriálu Jennie Garth se sice nepotvrdily, ale loni například trávil dovolenou na ostrově Bora Bora s neznámou brunetkou.

Z manželství s Rachel Sharp má šestnáctiletého syna Jacka a o tři roky mladší dceru Sophie. Dva potomky zatím zplodil i Priestley, i když o poznání pozdější ročníky. S vizážistkou Lowde vychovávají sedmiletou Avu a pětiletého Dashiella. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek