Lukáš Vaculík (58 let)
herec

Bulvární status: Divačky pro něj stále mají slabost Autor: ac


Šárka Vaculíková je v nové pohádce dost ošklivá. Super.cz

Na to, aby z ní udělali ošklivku, stačilo málo: Půvabnou neteř Lukáše Vaculíka v nové pohádce nepoznáte

Boubelína a Žouželína. Dvě zlé sestry v nové pohádce Zdeňka Trošky (67) Zakleté pírko představují Lucie Polišenská a Šárka Vaculíková (33). Nejen, že svoji půvabnou sestřičku využívají a tak trochu jí ubližují, navíc nejsou zrovna vzorem půvabu.

"Ony nejsou ani tak ošklivé, jako spíš nevkusné. A to, aby ze mne takovou příšeru v maskérně udělali, nedalo ani moc práce. Stačily vhodné kostýmy a příčesky ve vlasech," vysvětlovala Šárka, které maskérky vždy stvořily vysoký rozcuchaný účes, který ještě zdůraznil její ultraštíhlou postavu, takže opravdu vypadala jako vychrtlá Žouželína, opak boubelaté Boubelíny.

V civilu je neteř Lukáše Vaculíka (58) půvabná mladá žena. "To, abych byla za hezkou, mi ale trvá déle," smála se Šárka. I na módu si potrpí, a to vkusnou, jak bylo vidět i na slavnostní premiéře pohádky. "Mám ráda jednoduché věci. Někdy mám radši šatičky, jindy zase kostýmky, jako mám tady. Ale převleky si užívám ráda i na divadle. Teď třeba hrajeme na Vinohradech Shakespearovo Jak se vám líbí, kde se převlékám dokonce za chlapce a lepím si knírek," vyprávěla. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků