Lucie Šlégrová (39 let)
modelka

Bulvární status: Žehlí puky Jiřímu Šlégrovi. Autor: ls


Jitka si oblíbila zemité barvy.

Jitka si oblíbila zemité barvy. Foto: Hermína

To se fakt nepovedlo! Jindy elegantní Jitka Čvančarová tentokrát šlápla vedle a předvedla módní úlet roku

Jitka Čvančarová (43) je známá svým vytříbeným stylem. Všude, kde se objeví, jí to nesmírně sluší a mnoho lidí ji považuje za módní vzor. Tentokrát se ale ve výběru oblečení a doplňků trochu sekla a modýlek, který předvedla, rozhodně nebude patřit k jejímu „top ten“.

Na premiéru filmu "Jak porodit a nezbláznit se" Jitka oblékla béžové šaty, pas obepnula páskem s kovovými aplikacemi, obula hnědé kotníkové boty a styling završila hnědým šátkem ve vlasech. Zemité barvy Jitce coby brunetce velmi sluší, ale dohromady to bohužel působilo poněkud chaoticky.

Ostatní maminky, které se přišly inspirovat tím, jak se po porodu nezbláznit, zvolily ležérní outfity. Lucie Benešová (46), která dorazila i se svou nejmladší dcerkou Larou, například zvolila námořnický styl - proužkované tričko, do kterého oblékla i své děti.

Z Teplic přijela čerstvě rozvedená Lucie Králová (39), nechyběla ani Martina Gavriely (42), jejíž dcera Jessica, která jí spolu se snoubencem Marcusem Tranem dělala doprovod, si vyholila půlku hlavy, po dlouhé době se ve společnosti objevila také Kateřina Stočesová (41).  

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků