Lucie Sieglová (34 let)
editorka Super.cz


Finalisté první řady Superstar se sešli po 17 letech.

Finalisté první řady Superstar se sešli po 17 letech. TV Nova

Kdo je blondýnka vpravo? Fanoušci si zavzpomínali na úplně první SuperStar

První živý přenos letošního ročníku SuperStar s sebou přinesl překvapení v podobě finalistů úplně první řady show Česko hledá SuperStar z roku 2004. Z deseti se jich sešlo 8 a zazpívali svůj tehdejší hit Veď mě dál.

Fanoušci návrat tehdejších televizních hvězd kvitovali, chyběly jim ale Aneta Langerová a Petra Páchová. Ty se pořadatelům omluvily. Lidé si s chutí zavzpomínali na večery, kdy sedávali u televizních obrazovek, fandili svým favoritům, posílali hlasy a vyřazování mnohdy obrečeli. Tehdejší popularita soutěže byla obrovská.

Hvězda SuperStar se rozvádí. Zpěvák v neděli zářil na Nově a teď přišla zpráva, kterou nikdo nečekal

Jediné, co fanoušci televizi vyčetli, bylo, že zpěváky nikdo nepředstavil. Od jejich působení v soutěži uplynulo už 17 let, a ne všichni v šoubyznysu zůstali. Ptali se tak například na „blondýnku vpravo“, Veroniku Zaňkovou, která z finálové desítky tehdy vypadla jako první. „Já jsem musela googlovat čtyři lidi,“ přidala se do diskuze další divačka.

S nápadem sezvat původní sestavu přišel porotce Pavol Habera.

„Jako bych vyskočila z vlaku, uplynulo sedmnáct let, najednou jsem do něj naskočila zpátky a cítila jsem se úplně stejně,“ popsala Veronika Zaňková dojmy z návratu do SuperStar.

Tohle je horká favoritka na vítězku SuperStar! Největší kočka soutěže už okouzlila i Orlanda Blooma

Naměkko byli i ostatní.

„Celá ta atmosféra je nezapomenutelná a já jsem šťastná, že Paľo Habera dostal tak úžasný nápad, pozval nás a já to můžu znovu zažít,“ napsala nám tehdy stříbrná Šárka Vaňková.

„Bylo krásné si opět připomenout, jaké to je tam stát. Je to taková nostalgická událost po 17 letech a jsem moc ráda, že jsem tam mohla stát skoro se všemi svými kolegy,“ doplnila Martina Balogová. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků