Lucie Sieglová (32 let)
editorka Super.cz


Vévodkyně Meghan se svou kamarádkou a rádkyní Jessicou Mulroney (vlevo)

Vévodkyně Meghan se svou kamarádkou a rádkyní Jessicou Mulroney (vlevo) Profimedia.cz

Kdo stojí za úspěchem vévodkyně Meghan? Tato sexy brunetka, která vypadá jako její sestra

Se stylistkou Jessicou Mulroney (38) se vévodkyně Meghan (37) zná roky. Podle informací zahraničních médií se spřátelily, když se Meghan kvůli seriálu Kravaťáci přestěhovala z Los Angeles do Toronta (seriál se vysílá od roku 2011). Mimo jiné je spojila záliba v józe či cestování. Naposledy spolu strávily dovolenou v roce 2016. Pak už přišel vztah s Harrym a jiné povinnosti.

Meghan na přítelkyni nezapomněla ani s postupem do vyšších společenských kruhů. Je to právě Jessica, která jí pomáhá s výběrem outfitů a je označována za její „neoficiální stylistku“ a některými také za „tajnou zbraň“ vévodkyně. Vnést trochu čerstvého vzduchu do „urozeného“ šatníku svázaného striktními pravidly jistě není na škodu.

Díky Jessice, která pochází z Montrealu, se na Meghan objevily například kousky progresivních kanadských značek jako Judith & Charles a bezesporu má Mulroney zásluhu i na tom, že se z Meghan během krátké doby stala módní ikona. V říjnu vévodkyni doprovázela i na její první oficiální zahraniční cestě a v únoru nechyběla na oslavě pro nastávající maminku v New Yorku.

Vedle těch módních může přidat i rady rodičovské. S manželem Benem Mulroneyem má Jessica tři děti, osmiletá dvojčata Briana a Johna a pětiletou Isabel. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků