Lucie Kovandová (28 let)
Česká Miss World 2013, modelka

Bulvární status: Roku 2013 získala titul Česká Miss World. Dva roky poté se proslavila tím, že přespala v bytě Jaromíra Jágra. Autor: veš


Známé krásky se v létě vystavují v plavkách.

Známé krásky se v létě vystavují v plavkách. Foto: Super.cz/Instagram A. Verešové, M. Ochotské a D. Rolins

10 známých krásek, které ukázaly svůdné postavičky v plavkách: Líbí se vám víc Rolins, Borhyová nebo Verešová?

Léto je v plném proudu, a tak je jasné, že i známé krásky vyrazily na prosluněnou dovolenou. Fanoušci se tak mohou pokochat pohledem na jejich sexy postavičky v plavkách, které dámy z řad celebrit tak rády vystavují na sociální síti.

Sluníčko a pohodu na pláži nebo u bazénu si užívaly slovenské krásky Dara Rolins (48) s Andreou Verešovou (41) i české fešandy v čele s Lucií Borhyovou (43), Veronikou Kopřivovou (30) a Lucií Kovandovou (28). Většina krásek si jako dovolenkovou destinaci zvolila zahraničí.

Jágrova Veronika chytala bronz v USA, moderátorka Zorka Hejdová zase zvolila oblíbenou destinaci Čechů Chorvatsko.

Pro Andreu Verešovou, Lucii Borhyovou a Ester Berdych Sátorovou bylo jasnou jedničkou zase Řecko a Dara Rolins frnkla s dcerou do Spojených arabských emirátů.

Modelka Lucie Kovandová si naopak oblíbila slunění na Mallorce. To miska Karolína Mališová (25) se odjela opalovat k našim východním sousedům-konkrétně do lázní Rajecké Teplice na Slovensku. Asi nejdál odletěla vystavovat sexy tělíčko krásná modelka Veronika Kašáková (32), jež relaxovala na Filipínách.

Která dáma se vám v plavkách líbí nejvíc? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Která kráska se vám v plavkách líbí nejvíc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků