Lucie Kovandová (27 let)
Česká Miss World 2013, modelka

Bulvární status: Roku 2013 získala titul Česká Miss World. Dva roky poté se proslavila tím, že přespala v bytě Jaromíra Jágra. Autor: veš


Lucie Kovandová Super.cz

Po konci sedmiletého vztahu si užívá volnosti: Pozor, pánové, bývalá Jágrova nocležnice je zatím single

Misska Lucie Kovandová (27) se na jaře po sedmi letech vztahu rozešla s přítelem Víťou. Zatím je pořád single. Ale užívá si to. "Prožila jsem nejlepší léto v životě. Stihla jsem s kamarádkami čtyři dovolené u moře. S bývalým přítelem jsme jezdívali nejvýš na jednu," vyprávěla nám.

"Žádnou novou lásku jsem v létě nepotkala, tak nevím, jestli se někde stala chyba. Možná jsou všichni zadaní," krčila rameny. "Ale i tak jsem si to náramně užila, bylo to asi jedno z mých nejlepších let," dodala jedním dechem.

Když jsme s Lucií mluvili minule, uvažovala o tom, že by se přestěhovala z Moravského Krumlova do Prahy, aby nemusela řešit přespávání po kamarádech, jako před pár lety u Jaromíra Jágra (49). "Pořád jsem doma, tu otázku, kde chci být, řeším už tři čtvrtě roku. Praha by byla dobrá kvůli práci, ale na Moravě mám kamarádky, rodinu. Pořád to mám padesát na padesát," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků