Lucie Kovandová (27 let)
Česká Miss World 2013, modelka

Bulvární status: Roku 2013 získala titul Česká Miss World. Dva roky poté se proslavila tím, že přespala v bytě Jaromíra Jágra. Autor: veš


Zleva Lucie Kovandová, Gabriela Bártová a Tereza Fajksová

Zleva Lucie Kovandová, Gabriela Bártová a Tereza Fajksová Foto: Super.cz/ Herminapress

Sněhobílé krásky Bártová, Fajksová a Kovandová: Podívejte se, která vynesla nejodhalenější a nejvíc sexy model

To se nám nejkrásnější dívky Česka pěkně shodly. Každoročně královny krásy přemýšlejí, v róbě jaké barvy budou zářit na finále soutěží krásy, a většinou to dopadne tak, že mají šaty stejné. Černá, červená, bílá... Tyto barvy jsou v hledáčku dam.

Na finále soutěže Miss Face to dopadlo stejně. Tři krásné dámy se sešly v sexy bílých šatech. Lucie Kovandová (27) zářila ve sněhobílé róbě s pořádně vysokým rozparkem, která navíc odhalovala i její bříško.

Sexy šaty vynesla také Gábina Bártová (32). Oblékla róbu od návrhářky Terezy Sabáčkové, kterou doplnila luxusním prstenem s perlou a diamanty a dominantními náušnicemi. Šperky ale nebyly to, na co hosté nejvíce hleděli. Šaty odhalovaly Gábině celá záda a vypadala zatraceně sexy.

Bílé koktejlky zvolila modelka Tereza Fajksová (32). I když jí slušely, byla jediná ze slavných krásek, která vynechala velkou večerní. A to je škoda. Na podobné akce je jistě lepší volbou.

Posuďte sami, která z krásek zářila na galavečeru nejvíce. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků